A Nets reméli, hogy Kyrie Irving játszik, Kevin Durant pihen vs Blazers

Milyen Filmet Kell Látni?

Kyrie Irving Houston Rockets

Kyrie Irving, a Brooklyn Nets 11. helyezettje mosolyog, miután 2021. március 31-én, New Yorkban, a Barclays Centerben megnyerte a Houston Rockets elleni 120-108-as győzelmet. Mike Stobe / Getty Images / AFP

A Brooklyn Nets reméli, hogy Kyrie Irving visszatér a pályára, amikor péntek este a Portland Trail Blazerst fogadják.

Irving időszakos ágyékproblémákat tapasztalt ebben a szezonban, és a legfrissebb fájdalom miatt hiányzott a csütörtök esti130-113-as közúti győzelem az Indiana Pacers felett.

Steve Nash, a Brooklyn edzője inkább Irvinget látná a padlón, szemben Portland-rel és Kevin Durant a kispadon. Durant 36 perc alatt elérte a szezon csúcsát, a 42 pontot a Pacers útvonala alatt a hátvéd hátuljában.

matteo guidicelli és sarah geronimo legfrissebb hírek

A holnap más kihívás lesz - mondta Nash a csütörtöki győzelem után, Brooklyn sorozatban a negyedik. Meglátjuk, ki áll rendelkezésre és hogyan néz ki, és egy nagyon jó portlandi csapattal fogunk játszani, és megpróbálunk jó teljesítményt nyújtani.Djokovic diadalmaskodik Wimbledonban, hogy biztosítsa a rekordnak megfelelő 20. majorot Nigéria megdöbbentette az USA csapatát az olimpiai kiállításon Antetokoumpo, Bucks levágta Suns előnyét az NBA-döntőben

Nash szerint inkább Blake Griffint (14 perc a Pacers ellen) játszaná a második egyenes estén, mint Durant, aki nemrég visszatért a combsérüléséből, és a szezon elején 23 meccset hagyott el combizomsérüléssel.

hány éves Coleen Garcia

Nash szerint a döntés csak a tipoff közelébe kerülhet. De minden bizonnyal lenyűgözi Durant legutóbbi játékát a Netsnél (43-20), amely 1/1-es meccsel vezeti a Keleti Konferenciát a Philadelphia 76ers ellen.

Mit mondhatnék? Nekem az a luxus, hogy Kevin Durant edzem - mondta Nash. Ragaszkodsz a sorba, és jó dolgok történnek.

Durant 10 gólpasszt jegyzett, 24 mezőnykísérletből 16-ot hajtott végre, és mind a nyolc szabaddobást eltalálta az Indiana elleni erőteljes mindent elkövető erőfeszítésben.

Brooklyn csillagos teljesítményt kapott Alize Johnsontól is, aki 44 meccses NBA-karrierje legjobb versenyét teljesítette 20 ponttal és a karrierben magas 21 lepattanóval.

Az energia ott volt, hogy beléptem az épületbe, mondta Johnson. Kész voltam arra, hogy kimegyek oda és bebizonyítom, hogy tartozom.

Portland hirtelen forró, a 21 pontból álló közúti győzelem a Pacers és a Memphis Grizzlies ellen hat játékból álló kirándulást nyitott meg.

A szilárd kimenetelek azt a szakaszt követik, amelyben a Trail Blazers az idény legrosszabb öt sima meccsét veszítette el.

Határozottan készen álltunk a játékra - mondta a veterán támadó, Carmelo Anthony a szerdai memphisi 130-109-es győzelem után. Érezhette. Érezhető volt, hogy bezárkózunk, és tudtuk, mennyire fontos számunkra ez a játék.

A Portland (34-28) egy játékkal követi a Dallas Mavericks csapatát a nyugati konferencia 6. helyért folytatott harcában. Az első hat csapat kerüli a bejutási fordulót.

kutyát kidobtak az autóból

A Trail Blazersnek három 20 pontos gólszerzője volt Memphis ellen. CJ McCollum 26 pontot és hat gólpasszt kapott, Norman Powell 24-et, Damian Lillard pedig 23-at kapott.

A Portland 33 ponttal vezetett az első félidőben, miközben a lefújási győzelemig gurult.

Számomra ez egy ötfős védekezés, így mindenkinek meg kell végeznie a munkáját - mondta Terry Stotts, a Trail Blazers edzője. Számomra az első félidő a csapatvédelemről szólt, és ez magában foglalja az átmenetvédelmet is.

mi csupasz medvék törölve

A Hálóklegyőzte a Portland házigazdáját 116-112-remárcius 23-án Durant és Irving nélkül. James Harden vezetett az élen, 25 pontot szerezve és karrierje legjobb 17 gólpasszával.

Harden (combhajlító) kihagyja a 13. egyenes meccsét pénteken.

Lillard 22 pontot és kilenc gólpasszt jegyzett a Trail Blazers csapatában a múlt havi meccsen, de csak 17-ből lőtt.

Lillard, aki 28,2-es átlaggal az ötödik helyen áll az NBA-ben a pontszerzésben, ebben a hónapban mindössze 22,3 pontot szerez meccsenként.